Zapisy uzupełniające na rok szkolny 2015/16


W naszych dwóch budynkach przedszkolnych, przy ul. Racławickiej 120 i ul. Miłobędzkiej 14, posiadamy jeszcze pojedyncze wolne miejsca dla dzieci w wieku 2,5 - 5 lat.

Mamy 15-letnie doświadczenie w nauczaniu dwujęzycznym. Nasz autorski, innowacyjny program nauczania został trzykrotnie nagrodzony Europejską Nagrodą EUROPEAN LANGUAGE LABEL .

Zapewniamy dzieciom rzetelną edukację i troskliwą opiekę, w kameralnych grupach, pod czujnym okiem doświadczonej kadry z pasją i wysokimi kwalifikacjami. Pracujemy opierając się na programach edukacyjnych i wychowawczych, które dostosowane są do potrzeb życia we współczesnym świecie. Przewyższają one znacznie podstawę programową MEN a naszym absolwentom gwarantują najlepsze przygotowanie do każdej szkoły podstawowej.

Nasze przedszkole posiada własne kuchnie, spełniające normy europejskie w zakresie systemu zarządzania HACCP. Przygotowujemy zdrowe, domowe posiłki uwzględniające indywidualne diety. Nasz jadłospis jest różnorodny i spełnia wymagane normy żywienia dzieci w wieku przedszkolnym. Został przygotowany i jest stale modyfikowany przez specjalistów z Instytutu Żywienia w Warszawie.

Informacje na temat rekrutacji

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

#rekrutacja #przedszkoledwujęzyczne #TęczowyOgród #przedszkolenaMiłobędzkiej #przedszkolenaRacławickiej #edukacjadwujęzyczna #EuropeanLanguageLabel #aktualności

0 wyświetlenia

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram