mali Mistrzowie Kodowania

18/11/2015

Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy bardzo radosną wiadomość. Dzieci z grupy Ośmiorniczki wygrały konkurs na projekt robota, organizowany przez Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Mistrzowie Kodowania (www.mistrzowiekodowania.pl)

 

Na poczatku listopada Osmiorniczki dowiedziały się, że w ramach innowacyjnego programu edukacyjnego Mistrzowie Kodowania organizowany jest konkurs pod hasłem " Zbuduj robota!". Nie mając żadnych wątpliwości podjęliśmy się tego zadania. 

 

Według regulaminu konkursu robot mógł być zbudownay w dowolnym formacie i dowolną techniką. Postanowiliśmy, że zbudujemy Robota Chichota, który towarzyszyć będzie nam podczas codziennych zabaw :)

Z dużych pudeł, folii aluminowej, plastikowych kubków, słomek, rurek papierowych i innych materiałów udało nam sie zbudować ogromnego Robota, którego zdjęcia zamieściliśmy na stronie Facebook Mistrzów Kodowania.

 

Później bacznie obserwowaliśmy zgłoszenia innych konkursowych projektów i wyczekiwaliśmy na werdykt. 

W końcu otrzymaliśmy wiadomość - nasza praca okazała się najlepsza! :) Dzieciaki oszalały z radości!

Dzięki naszemu Robotowi Chichotkowi wygraliśmy 80 wejściówek do Centrum Nauki Kopernik. Już w najbliższy wtorek wszystkie 4 i 5-latki z naszego przedszkola odwiedzą to fantastyczne miejsce :)

 

Please reload

Aktualności / News

03/06/2020

Please reload

Artykuły / Articles
Please reload

Archiwum / Archives
Please reload

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram