Kalendarium na Grudzień

30/11/2015

Przed naszymi Przedszkolakami kolejny miesiąc pełen wrażeń. W tym miesiącu przeważać będzie tematyka świąteczna.

 

Szczegółowy plan:

 

01-18 XII   Kiermasz i zbiórka charytatywna w ramach akcji MIŚ

 

03 XII         Koncert Muzyczny pt. "Opowieść Wigilijna - poznajemy saksofon" - w świąteczny nastrój wprowadzi nas cudowne brzmienie sopranowego saksofonu oraz prawdziwa opowieść wigilijna z towarzyszeniem najpiękniejszych polskich kolęd i piosenek świątecznych       

 

08 XII         5-latki wybiorą się do Warsaw Bilingual School na specjalnie przygotowane dla nich warsztaty świąteczne

 

09 XII         Mikołajki - zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkowe przedstawienie p.t. „ Pomocnik św. Mikołaja”. Tuż po teatrzyku odwiedzi nas wyczekiwany gość… ;)

 

10 XII         Dzień Renifera Rudolfa / The Rednosed Reindeer Day - zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Kto ma ochotę może przyjść do przedszkola z noskiem pomalowanym na czerwono i rogami renifera ;)

 

16-18 XII    rodzinne spotkania wigilijne w Tęczowym Ogrodzie - zapraszamy wszystkich Rodziców i opiekunów na magiczne świąteczne spotkania

 

22 XII          Wielkie Poszukiwania św. Mikołaja - zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnych poszukiwań św. Mikołaja, który nocą przybył do naszego przedszkola i zostawił mnóstwo śladów swoich butów ;)

 

24-27 XII     PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

28-30 XII     Dyżur Świąteczny - przedszkole ul. Miłobędzka 14

 

31 XII           SYLWESTER - przedszkole nieczynne

Please reload

Aktualności / News

03/06/2020

20/01/2020

16/12/2019

Please reload

Artykuły / Articles
Please reload

Archiwum / Archives