Kalendarium na Marzec

29/02/2016

Przed naszymi Przedszkolakami kolejny miesiąc pełen wrażeń. W tym miesiącu w ramach cyklu rocznego wysłuchamy legendę o strasznym Smoku Wawelskim. Podczas zajęć polskich i angielskich będziemy się przygotowywać do powitania wiosny oraz przypomnimy sobie piękne wielkanocne zwyczaje.

 

Szczegółowy plan:

 

8 III          Spotkanie z Pediatrą w ramach edukacji prozdrowotnej - Pani Doktor nauczy dzieci jak dbać o zdrowie, jak najlepiej walczyć z wirusami i chorobami. Po tym spotkaniu już nikt nie będzie bał się lekarza.

 

10 III        X Edycja Konkursu Międzyprzedszkolnego Rhymes and Songs Festival - nasze przedszkole reprezentować będzie grupa „Motylki” wraz z p. Karoliną Długosz oraz Magdaleną Kordek. Dzieci przygotowały występ w języku angielskim p.t. "The Good In Me”.

 

12 II          Rodzinna Sobota w Tęczowym Ogrodzie p.t. „Budzimy wiosnę!” - serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców i opiekunów do wspaniałej zabawy w naszym przedszkolu. Zaczynamy o godz. 11.00.

 

14-18 III   Podczas zajęć „Healthy Food Around the World / Zdrowe Kuchnie Świata” wszystkie grupy będą przygotowywały pyszne i zdrowe kanapki „Bunny and Chick Sandwiches”.

 

15 III         Finał Przeglądu Tanecznego w Centrum Kultury Wilanów organizowanego przez Przedszkole Niepubliczne „Beztroski Świat” - nasze przedszkole reprezentować będą dzieci z grup "Motylki" i "Żuczki".

 

17 III         Dzień św. Patryka / St. Patrick’s Day - podczas zajęć angielskich dzieci zapoznają się z tradycją Dnia Św. Patryka w Irlandii.

 

19 III         "Nasza Szkoła Czyta Dzieciom” - zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do odwiedzenia szkoły Warsaw Bilingual School, przy ulicy Radarowej 6, i wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu czytelniczym. Zaczynamy o godz. 10.

 

21 III         Pierwszy Dzień Wiosny / Pożegnanie Zimy - wszystkie dzieci wybiorą się na wycieczkę do pobliskiego parku, by razem odnaleźć pierwsze oznaki Wiosny. Tradycyjnie również pożegnamy Zimę, symbolicznie topiąc przygotowane wcześniej Marzanny.

 

21 III         Rodzinne Malowanie Pisanek - zapraszamy serdecznie dzieci i rodziców z grup "Jagódki" i "Motylki" na wspólne tradycyjne malowanie pisanek - godz. 16.00.

 

22 III         Wycieczka do Manufaktury Cukierków - wszystkie 4-latki wybiorą sie na smakowitą wycieczkę do Małej fabryki Cukierków.

 

22 III         Rodzinne Malowanie Pisanek - zapraszamy serdecznie dzieci i rodziców z grupy "Słoneczka" na wspólne tradycyjne malowanie pisanek - godz. 15.00.

 

23 III         Rodzinne Malowanie Pisanek - zapraszamy serdecznie dzieci i rodziców z grup "Sówki", "Muszelki" i "Żuczki" na wspólne tradycyjne malowanie pisanek - "Sówki" o godz. 15.30, "Muszelki" o godz. 16.00 i "Żuczki" o godz. 16.30.

 

24 III         Koncert Muzyczny p.t. „Podróż do świata muzyki celtyckiej - poznajemy dudy i flażolet” - kolejny koncert muzyczny, który tym razem wprowadzi nas w  świat muzyki celtyckiej.

 

24 III         Rodzinne Malowanie Pisanek - zapraszamy serdecznie dzieci i rodziców z grup "Rybki", "Ośmiorniczki" i "Bąbelki" na wspólne tradycyjne malowanie pisanek - "Rybki" o godz. 15.00, "Ośmiorniczki" o godz. 16.00 i "Bąbelki" o godz. 16.00.

 

25 III         Międzynarodowy Dzień Teatru / International Theatre day - podczas zajęć polskich i angielskich zajmiemy się tematyką teatru. Każda grupa przygotuje krótkie przedstawienie w dowolnej formie teatralnej, które następnie zaprezentuje swoim kolegom i koleżankom.

Please reload

Aktualności / News

03/06/2020

Please reload

Artykuły / Articles
Please reload

Archiwum / Archives
Please reload

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram