Dwujęzyczny Konkurs Recytatorski

01/12/2016

29 listopada odbyła się w naszym Przedszkolu już III edycja Dwujęzycznego Konkursu Recytatorskiego - Poetry Recitation Contest. Tak jak w latach ubiegłych zgłosiło się wielu uczestników. W tym roku gościliśmy na konkursie również dzieci z zerówki ze szkół Warsaw Bilingual School oraz Smart School.

 

 

W tegorocznej edycji konkursu w szczególności doceniliśmy wszystkich, którzy przygotowali długie i wymagające dużego wkładu pracy wiersze angielskie. W kategorii wiekowej dzieci młodszych staraliśmy się docenić przygotowanie rekwizytów, intonację, bezbłędną recytację oraz humor,  dzięki któremu nasza młoda widownia nieco się ożywiała :)

 

 

WYNIKI

 

Kategoria dzieci młodszych (2 - 4 latki):

 

  1. Adrianna Gliszczyńska - za doskonałe wykonanie oraz poczucie humoru!

  2. Hanna Jelonkiewicz - za stylizację, piękną wymowę, intonację i opanowanie wiersza na pamięć!

  3. Hania Baraniak - za stylizację, doskonałe opanowanie wiersza, humor i wspaniałą energię!

 

Nagroda specjalna Dyrektora Przedszkola powędrowała do Zosi Serafin - która jako najmłodsza uczestniczka tej kategorii w cudowny sposób pokazała, że mając 3 latka można być profesjonalnym aktorem i chwytać za serce!

 

Kategoria dzieci starszych (zerówki i 5 latki):

 

  1. Roman Zawada - za bezbłędne wykonanie wiersza w języku angielskim i aktorską pewność siebie!

  2. Matylda Coddington - za najdłuższy i bezbłędnie wyrecytowany wiersza w języku angielskim oraz wdzięk i klasę!

  3. Lena Rasztawicka - za wspaniałą opowieść, opanowanie, doskonałą pamięć i wrażenie, że kiedyś przedszkolna scena może zamienić się na duuużo większą!

 

Nagroda specjalna Dyrektora Przedszkola powędrowała do Madzi Morawieckiej - za niezwykle pozytywną energią, która biła od Madzi gdy mówiła swój wierszyk oraz za humor, zaangażowanie i fakt , że nikt nie porywa tak serca tłumów jak Madzia!

 

Wszystkie występy grupowe zostały wyróżnione. Serdecznie dziękuję wychowawcom oraz anglistom za przygotowanie wspaniałych rekwizytów i dekoracji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do zobaczenia za rok!

 

Please reload

Aktualności / News

03/06/2020

Please reload

Artykuły / Articles
Please reload

Archiwum / Archives
Please reload

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram