Słynne Budowle Świata


Pod koniec kwietnia w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy Dwujęzyczny Konkurs "Najsłynniejsze Budowle Świata". W konkursie zmierzyli się reprezentanci wszystkich grup wiekowych. Dzieci miały okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat krajów i ich znanych budowli.

W grupie 5- i 6-latków rywalizacja była niezwykle zacięta. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą wiedzą. Ostatecznie zwycięstwo przypadło Lenie i Adamowi z grupy JAGÓDKI ;)

W grupie 4-latków zmierzyli się ze sobą przedstawiciele RYBEK i MUSZELEK. O włos zwyciężyli Paweł i Igor z grypy MUSZELKI, wykazując się nie tylko wiedzą ale i szybkością ;)

W grupie 3-latków rywalizowały ŻABKI i SŁONECZKA. Obydwie drużyny wykazały się wiedzą i zajęły 1-sze miejsce :)

Jak w każdym konkursie ogromne znaczenie miał gorący doping kolegów ;)

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Więcej zdjęć do obejrzenia na naszym profilu na Facebooku - SŁYNNE BUDOWLE

#aktualności #konkurs #budowleświata #edukacjadwujęzyczna #przedszkoledwujęzyczne #przedszkolenaMiłobędzkiej #TęczowyOgród

13 wyświetlenia

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram