Paczki dla Fundacji Serce Dziecka

21/12/2018

W ramach świątecznej akcji nasze przedszkolaki uczą się pomagać. Tak jak w ubiegłym roku, przygotowywaliśmy paczki dla podopiecznych Fundacja Serce Dziecka. Dzieci z każdej grupy, z pomocą rodziców przygotowały, świąteczną paczkę dla jednego z podopiecznych Fundacji. Do paczek dołączały własnoręcznie wykonane kartki i książeczki z życzeniami.

 

Nasze prezenty sprawiły dużą radość adresatom. Dostaliśmy niezwykle miłe podziękowania:

 

"W imieniu Wiktorii dziękujemy za całego serca za tak miłą niespodziankę, jaką Wiki od Jeżyków otrzymała. Było to dla nas dużym zaskoczeniem, szczególnie dla Wiktorii. Radość i zachwyt był przeogromny, a my wzruszeni pięknym gestem i dobrocią."

 

"Gorące podziękowania dla przedszkola dwujęzycznego Tęczowy Ogród z Warszawy !!!
Dzieci i ich opiekunowie grupa Żabki naszykowała piękny prezent i życzenia świąteczne dla Mateuszka. Magia świąt! Już widzę radość synka gdy będzie rozpakowywał prezent pod choinką. Dla nas rodziców to ogromne wzruszenie... uśmiech naszego dziecka jest bezcenny. Z całego serca ogromnie dziękujemy!"

 

 

 

 

Please reload

Aktualności / News

03/06/2020

Please reload

Artykuły / Articles
Please reload

Archiwum / Archives
Please reload

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram