Piknik rodzinny

17/06/2019

W sobotę, jak co roku, spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym. Pomimo tropikalnego skwaru zabawa była znakomita. Na naszych miłych gości czekało wiele atrakcji: różnorodne zabawy piknikowe, malowanie buziek, stoiska z książkami i pyszny popcorn.

 

Piknikowe zabawy z cieczą nienewtonowską, przygotowane przez ekipę Między Kropkami, sprawiały prawdziwą frajdę dużym i małym ;)

 

W trakcie pikniku podziwiać mogliśmy występy naszych przedszkolaków. Przed rodzicami zaprezentowali balet, taniec nowoczesny oraz gimnastykę.

 

Już tradycyjnie, wszystkie grupy przygotowały na piknik smakołyki z różnych stron świata. Każda grupa wybrała sobie kraj oraz cel, na jaki będą przeznaczone pieniądze ze sprzedaży. Cele zbiórek były różne, a przygotowane przekąski przepyszne ;) Każdy, z delektujących się potrawami, mógł oddać swój głos na najpyszniejsze stoisko. Zwycięzcami konkursu zostały grupy: Żabki (USA) i 0A (INDIE). Gratulujemy! 👏

 

Na zakończenie pikniku wystąpił nasz gość specjalny. Chociaż żar lał się z nieba i wszyscy byli już zmęczeni, Klaun Kluseczka Show potrafił nas rozbawić, a "salto mortale" na długo zostanie nam w pamięci 🤣😂🤣

 

Do zobaczenia za rok!

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Aktualności / News

03/06/2020

20/01/2020

16/12/2019

Please reload

Artykuły / Articles
Please reload

Archiwum / Archives