Przedszkole w "czasach zarazy"

30/03/2020

 

W dzisiejszych czasach określenie "Domowe Przedszkole" nabiera zupełnie nowego znaczenia ;)

 

Chcąc zapewnić ciągłość edukacyjną najmłodszym, nasze przedszkole zorganizowało system zdalnej nauki. Od zeszłego tygodnia nasi wychowankowie uczestniczą online w codziennych zajęciach dydaktycznych z ich ukochanymi nauczycielami.

 

Codziennie za pośrednictwem platformy Microsoft Teams dzieci biorą udział w zajęciach edukacji polskiej i angielskiej. Zarówno dzieci jak i rodzice mają możliwość kontaktu online z psychologiem.

 

Specjalnie dostosowane do możliwości najmłodszych grafiki pozwalają dzieciom czerpać jak najwięcej nowej wiedzy i umiejętności, a przy tym świetnie bawić się w towarzystwie swoich kolegów i koleżanek z grupy. Spotkania przebiegają w radosnej i twórczej atmosferze, a nasi mali uczniowie wykazują się niezwykłą cierpliwością i skupieniem ;)

 

Wiemy, że nawet najbardziej zaawansowana platforma edukacyjna nie zastąpi dzieciom osobistych kontaktów z rówieśnikami i nauczycielami. Mamy jednak nadzieję, że codzienny kontakt online z kolegami z grupy i nauczycielami zminimalizuje nieco uciążliwości przedłużającej się izolacji.

 

Wierzymy, że wkrótce będziemy mogli spotkać się wszyscy w przedszkolu!

 

 

Please reload

Aktualności / News

03/06/2020

Please reload

Artykuły / Articles
Please reload

Archiwum / Archives