Przedszkole dwujęzyczne Mokotów 

 

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko wyrosło na mądrego człowieka, który poszerzając stale granice swojej wiedzy i świadomości dba i szanuje przy tym granice innych ludzi – zapraszamy do skorzystania z oferty jaką dysponuje przedszkole dwujęzyczne. Mokotów – tu na Miłobędzkiej znajduje się siedziba Tęczowego Ogrodu, przedszkola, do którego Twoje dziecko będzie uczęszczać z przyjemnością.

 

Świat przez pryzmat dwóch języków

 

W przedszkolu dzieci uczą się nazywać otaczający je świat – my pomagamy im w tym używając w tym celu języka polskiego i angielskiego. Dzięki temu od małego umysł przystosowuje się do myślenia, mówienia i działania w dwóch językach. Jakie płyną z tego korzyści? Szersze horyzonty, otwartość i ciekawość świata – to tylko niektóre z nich. Dzieci, które są absolwentami przedszkola dwujęzycznego na Mokotowie osiągają lepsze wyniki na dalszych etapach edukacji, a także w dorosłym życiu – nie tylko zawodowym. Nasze przedszkole bowiem nie tylko uczy, ale również wychowuje: staramy się zaszczepić młodym umysłom tolerancję dla odmienności, dzięki czemu są one lepiej przystosowane do życia w multikulturowym świecie.

 

Dlaczego Tęczowy Ogród?

 

W naszym przedszkolu dwujęzycznym na Mokotowie panują idealne warunki do nauki i zabawy. Nasza placówka mieści się w przyjaznej okolicy, która posiada swój niepowtarzalny klimat, a to za sprawą okazałego ogrodu. W nim dzieci mogą dać upust swoim emocjom pod czujnym okiem wychowawców. Potem, w przyjaznych murach przedszkola, mogą one przystąpić do przyswojenia konstrukcji językowych czyniąc to w naturalny dla siebie, intuicyjny sposób. Przekazując swoją pociechę pod nasze skrzydła  możesz mieć pewność, że zostanie świetnie przygotowane do dalszej edukacji. Bazujemy bowiem na sprawdzonych, europejskich standardach nauki, które w pełni pełni współgrają z programem MEN.

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram