top of page

Przedszkole językowe Mokotów


Stymulowanie rozwoju dziecka to jedno z ważniejszych zadań jego rodziców. Odpowiednio ukierunkowany w najmłodszych latach, przyniesie owoce w przyszłości. W obecnych czasach przyszłość, zwłaszcza zawodowa, ma ścisły związek ze znajomością języków obcych. Stąd też warto rozważyć rozwiązanie jakim jest przedszkole językowe. Mokotów – tu mieści się placówka, w której Twoje dziecko może skutecznie przyswoić język angielski. Czemu warto zapisać dziecko do Tęczowego Ogrodu? O tym poniżej.

 

Przede wszystkim zabawa

 

Ponieważ naszym priorytetem jest dobro dziecko, dbamy o to, by nie zaburzać naturalnego rytmu jego rozwoju. W związku z tym, ważnym elementem naszej pracy z dzieckiem jest zabawa, podczas której przyswaja ono wiedzę i potrzebne umiejętności. Nie hamujemy naturalnej aktywności dziecka, szanujemy jego żywotność i wykorzystujemy ją, by wspomóc proces edukacji. Dzięki temu dzieci nie zrażają się do nauki, a obowiązki szkolne nie są dla nich codziennym koszmarem, lecz prawdziwą przyjemnością. To jedna z licznych zalet jakie posiada nasze przedszkole językowe na Mokotowie.

 

 

Misja Tęczowego Ogrodu

 

Naszą misją jest przygotowanie dzieci do dalszej edukacji. Udaje nam się to dzięki zbudowaniu solidnych podstaw do rozwoju na kolejnym poziomie jakim jest szkoła podstawowa. W Tęczowym Ogrodzie uczymy dzieci sprawnie posługiwać się językiem polskim i angielskim, jednak równie ważne jest dla nas, by zapewnić im właściwe warunki do rozwoju psychospołecznego. Nasze przedszkole językowe na Mokotowie wychowuje dzieci ucząc harmonijnej współpracy z innymi dziećmi, propagując zdrowy styl odżywiania i aktywny tryb życia.

bottom of page