Pierwsza wizyta w szkole


W ramach przygotowania do edukacji szkolnej stworzyliśmy dla naszych 5-latków, we współpracy z Warsaw Bilingual School, specjalny program adaptacyjny. Ma on na celu zapewnienie łagodnego przejścia pomiędzy przedszkolem a szkołą. Chcemy pokazać dzieciom, że szkoła jest fajna ;)

Już jutro nasze 5-latki wybiorą się szkolnym autobusem na swoją pierwszą wizytę w szkole. To wyjątkowa okazja zwiedzenia każdego zakamarka szkoły. Ich przewodnikiem będzie sama Pani Dyrektor ;)

Siadając w szkolnych ławkach dzieci poczują się jak prawdziwi uczniowie. Nauczyciele szkoły przygotowali dla nich specjalne zajęcia.

Na koniec Pani Ania ugości wszystkich pyszna zupą na szkolnej stołówce ;)

#idziemydoszkoły #aktualności #WarsawBilingualSchool #adaptacjaszkolna #przedszkoledwujęzyczne #przedszkolenaRacławickiej #przedszkolenaMiłobędzkiej

2 wyświetlenia

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram