18.09.2019

Chociaż wiele mówi się o związku między uczeniem się a ruchem to jednak w rzeczywistości przestajemy o tym pamiętać. Zapominamy,  że głównym podłożem trudności przedszkolnych a następnie szkolnych dzieci, są zaburzeń równowagi czy koordynacji ruchowej.

Czym więc  jest niedojrzałość neuromotoryczna?

T...

03.09.2019

Słyszenie nie jest jednoznaczne ze słuchaniem. Możemy mieć dobry słuch a funkcjonować jak osoba z niedosłuchem. Słyszenie jest procesem biernym i zależy od stanu naszego narządu słuchu. Należy podkreślić, że tak naprawdę słyszymy mózgiem, a ucho to drzwi do mózgu.

W swojej pracy z dziećmi często obse...

09.06.2015

Pierwsze lata życia wywierają największy wpływ na rozwój inteligencji, zainteresowań oraz zdolności językowych dziecka. Młodzi ludzie mają wrodzoną potrzebę zdobywania wiedzy i umiejętności poprzez osobiste doświadczenia. Warto wybrać szkołę, która będzie potrafiła wykorzystać naturalną ciekawość św...

29.04.2015

Szkoła państwowa czy prywatna? Lepsza lokalizacja czy ceniona kadra? To dylematy, przed którymi stają rodzice sześciolatków. Warto nie zostawiać decyzji na ostatnią chwilę i z wyprzedzeniem rozpocząć poszukiwania przyjaznego miejsca, które pozwoli naszemu dziecku rozwinąć skrzydła. Dzięki temu zdąży...

Please reload

Porady eksperta
Please reload

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram