Wakacyjne podróże - Australia i Afryka


Kolejny wakacyjny tydzień zaczęliśmy podróżą do Australii. Zachwyciły nas zwierzęta zamieszkujące ten wyjątkowy kontynent. Dużo czasu poświęciliśmy na zapoznanie się z kulturą i sztuką Aborygenów, rdzennych mieszkańców kontynentu.

Tropikalne upały nam nie straszne, więc z Australii przenieśliśmy się wprost do Afryki. Spośród miejscowych zwierząt, "król lew" stał się ulubieńcem większości dzieci, ale uwadze przedszkolaków nie umknęły także przyjazne żyrafy.

Na zakończenie naszych wakacyjnych podróży postanowiliśmy sprawdzić jak przemieszczają się poznane przez nas zwierzęta 🦘🐢 Okazało się, że wcale nie jest łatwo skakać jak kangur z "maleństwem w torbie" lub chodzić w pancerzu jak pancernik czy żółw ;)

Więcej zdjęć z wakacyjnych podróży można zobaczyć na Facebooku --->

10 wyświetlenia

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram