Szkoła jest super!


We wrotek 17 listopada wszystkie 5-latki wybrały się szkolnym autobusem do Warsaw Bilingual School. Wycieczka została zorganizowana w ramch programu adaptacji szkolnej przygotowanego dla naszych najstarszych dzieci, we współpracu z dyrekcją i nauczycielami szkoły.

To było pierwsze poważne spotkanie naszych przedszkolaków ze szkołą. Miały wyjątkową okazję do poznania zwyczajów i atmosfery szkolnej.

Zaraz po przyjeździe do szkoły dziećmi zaopiekowały się troskliwie Pani Prezes i Pani Wicedyrektor. Opowiedziały im o szkole i jej tajemnicach oraz pokazały wszystkie szkolne zakamarki od szatni po bibliotekę i pracownię komputerową ;)

Po zwiedzaniu czterech kondygnacji szkoły dzieciaki radośnie rozsiadły sie w szkolnych ławkach. Teraz mogły poczuć, jak to jest być uczniem ;) W klasie czekało na nie kolejne wyzwanie - lekcja języka angielskiego z prawdziwym nauczycielem, Panią Anią.

Na zakończenie wizyty w szkole dzieciaki z wielkim apetytem zjadły pyszną zupę na szkolnej stołówce ;)

Wizyta w szkole bardzo się podobała naszym 5-latkom i już nie mogą doczekać się kolejnej ;)

#aktualności #idziemydoszkoły #adaptacjaszkolna #WarsawBilingualSchool #TęczowyOgród #przedszkoledwujęzyczne #przedszkolenaMiłobędzkiej #przedszkolenaRacławickiej

8 wyświetlenia

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram