Kapelusz Pani Jesieni


W październiku Angielskie Przedszkole Muzyczne "Żyrafa" z Ursynowa zaprosiło inne przedszkola do udziału w konkursie plastycznym pt. "Kapelusz Pani Jesieni". Warunkiem udziału w konkursie było przygotowanie przestrzennej pracy plastycznej w formie kapelusza.

Nasze 3-latki z grupy Muszelki od razu ochoczo zabrały się do pracy ;) Pod czujnym okiem Pani Aleksandry Macek, wspólnymi siłami stworzyły wyjątkowy kapelusz.

Tu listek, tam grzybek... jeszcze trochę kasztanów... Takiego kapelusza nie powstydziła by się nawet modelka ;)

JURY konkursu było chyba podobnego zdania i uznało, że kapelusz Muszelek jest najlepszą pracą konkursową w kategorii wiekowej "3 - 4 latki".

Muszelki cieszą się z sukcesu i nagrody ;)

A my GRATULUJEMY małym artystom i Pani Aleksandrze!

#konkursplastyczny #konkurs #KapeluszPaniJesieni #aktualności #TęczowyOgród #przedszkolenaMiłobędzkiej #przedszkoledwujęzyczne #przedszkolenaRacławickiej

15 wyświetlenia

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram