Wizyta w Centrum Nauki Kopernik


W ramach nagrody za wygraną w konkursie "Zbuduj robota", organizowanym przez innowacyjny edukacyjny projekt Mistrzowie Kodowania, wszystkie 4 i 5-latki wybrały się na popołudniową wycieczkę do Centrum nauki Kopernik. Była to fantastyczna przygoda! Dzieciaki już od rana nie mogły się doczekać :)

Po przejściu przez wejściowe bramki oczy zaczęły wszytskim krążyć niemalże dookoła głowy :) Wszystko było takie ciekawe!

Najpierw pobawiliśmy się naszymi lustrzanymi odbiciami, później robiliśmy doświadczenia optyczne - mieszanie kolorów, to wspaniała zabawa.

Zobaczyliśmy jak tworzy się tornado i na czym polega parowanie wodne. Eksperymentów i ciekawostek nie było końca.

Jednak najfajniejsza była zabawa na latającym dywanie i symulator trzęsienia Ziemi.

Po pasjonującym zwiedzaniu CNK zrobiliśmy sobie krótką przerwę na pyszne bułeczki :)

#mistrzowiekodowania #konkurs #CentrumNaukiKopernik #wycieczka #aktualności #blog #przedszkoledwujęzyczne #przedszkolenaMiłobędzkiej #przedszkolenaRacławickiej #TęczowyOgród

0 wyświetlenia

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram