Co w ulu bzyczy... ;)


Muszelki i Rybki wybrały się na wycieczkę do Gospodarstwa Dziecięcego przy Służewskim Domu Kultury. To prawdziwe małe gospodarstwo wiejskie stworzone w samym środku miasta.

Podczas specjalnych zajęć w Pszczelarium dzieci miały okazję obserwować prawdziwe życie pszczół. Poznały budowę ula i zajrzały do jego wnętrza. Dokładnie przyjrzały się pracy pszczół. Wysłuchały również najważniejszych faktów na temat życia tych niezwykłych owadów i ich roli w przyrodzie.

Wchodząc do pasieki przedszkolaki przeobraziły się w prawdziwych pszczelarzy. Poznały też narzędzia potrzebne do pracy przy ulach.

Po wizycie u pszczół dzieciaki przeniosły się do Ogrodu. Dowiedziały się tam na czym polegają prace sezonowe w ogrodzie. Nauczyły się również rozpoznawać rosnące w ogrodzie warzywa, owoce i zioła.

To była niezwykle ciekawa i pouczająca wycieczka ;)

#aktualności #wycieczka #TęczowyOgród #przedszkolenaMiłobędzkiej #przedszkoledwujęzyczne #blog

6 wyświetlenia

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram