Bystry Przedszkolak


W zeszłą środę odbył się w przedszkolu Dwujęzyczny Konkurs Wiedzy Ogólnej "Bystry Przedszkolak". Nasze przedszkolaki miały okazję wykazać się wszechstronną wiedzą. Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach wiekowych: 3-latki, 4-latki i 5-latki. Przedstawiciele poszczególnych grup, przy ogromnym dopingu kolegów, z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali przygotowane dla nich zadania.

W kategorii 3-latki rywalizacja Jeżyków i Misiów była tak wyrównana, że musieliśmy ogłosić remis.

W kategorii 4-latków rywalizowały ze sobą Kotki i Pszczółki. Obydwie drużyny były świetnie przygotowane i żadne z pytań nie sprawiło im problemu! Ostatecznie o zwycięstwie zdecydowała dogrywka, w której liczył się refleks. Lepszym refleksem wykazały się Pszczółki.

W kategorii 5-latki zarówno Żabki jak i Słoneczka wykazały się olbrzymią wiedzą i determinacją. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zdobyły Żabki, a Słoneczkom przypadło zaszczytne drugie miejsce.

Wszystkim uczestnikom należą się GRATULACJE!

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram