top of page

Piknik rodzinny


W sobotę, jak co roku, spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym. Pomimo tropikalnego skwaru zabawa była znakomita. Na naszych miłych gości czekało wiele atrakcji: różnorodne zabawy piknikowe, malowanie buziek, stoiska z książkami i pyszny popcorn.

Piknikowe zabawy z cieczą nienewtonowską, przygotowane przez ekipę Między Kropkami, sprawiały prawdziwą frajdę dużym i małym ;)

W trakcie pikniku podziwiać mogliśmy występy naszych przedszkolaków. Przed rodzicami zaprezentowali balet, taniec nowoczesny oraz gimnastykę.

Już tradycyjnie, wszystkie grupy przygotowały na piknik smakołyki z różnych stron świata. Każda grupa wybrała sobie kraj oraz cel, na jaki będą przeznaczone pieniądze ze sprzedaży. Cele zbiórek były różne, a przygotowane przekąski przepyszne ;) Każdy, z delektujących się potrawami, mógł oddać swój głos na najpyszniejsze stoisko. Zwycięzcami konkursu zostały grupy: Żabki (USA) i 0A (INDIE). Gratulujemy! 👏

Na zakończenie pikniku wystąpił nasz gość specjalny. Chociaż żar lał się z nieba i wszyscy byli już zmęczeni, Klaun Kluseczka Show potrafił nas rozbawić, a "salto mortale" na długo zostanie nam w pamięci 🤣😂🤣

Do zobaczenia za rok!

bottom of page