Paka dla schroniaka!


W naszym przedszkolu co roku organizujemy zbiórkę karmy i akcesoriów dla psów i kotów z różnych schronisk. Tym razem postanowiliśmy wspomóc schronisko w Józefowie, które od wielu lat pomaga potrzebującym zwierzętom. Jak zawsze nasze Przedszkolaki i ich Rodzice spisali się na medal ;)

Mnóstwo karmy suchej i mokrej, zabawek i innych akcesoriów trafiło do czworonożnych milusińskich. Mamy nadzieję, że te podarunki choć trochę pomogą im przetrwać spokojnie nadchodzącą zimę. A wszystkie osoby poszukujące bezwarunkowej przyjaźni zachęcamy do adopcji zwierząt ze schroniska w Józefowie ;)

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram