Wakacyjne podróże - Europa


Wakacje to czas podróży. W tym roku wybieramy się wraz z dziećmi w podróż dookoła świata. Będziemy wspólnie odkrywać tajemnicze zakątki. Co tydzień odwiedzimy inny rejon świata. Do każdej podróży należy się dobrze przygotować. Zaczęliśmy od studiowania map, a nawet przygotowaliśmy własne.

Nasze podróże po świecie zaczęliśmy od zwiedzania Europy. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Francję, krainę serów i pachnącej lawendy. Na dłużej zatrzymały się przy Wieży Eiffla.

Prosto z Paryża przenieśliśmy się do słonecznej Italii. Zachwyciła nas malownicza Wenecja i przepiękne zabytki starożytnego Rzymu. Długo rozmawialiśmy o ulubionych włoskich potrawach - pizzy i makaronie ;)

Kolejnego dnia wylądowaliśmy w Hiszpanii. Rozgrzało nas FLAMENCO i bitwa na pomidory (LA TOMATINA). Viva Espania!

Rozgrzani słońcem Hiszpanii, przenieśliśmy się do chłodniejszej i mglistej Wielkiej Brytanii. Oglądając główne zabytki tego pięknego kraju, omawialiśmy ciekawostki związane z rodziną królewską. Przy popołudniowej herbatce (tea time) słuchaliśmy opowieści o potworze z Loch Ness.

Po całym tygodniu podróżowania po Europie wróciliśmy do kraju. Przypomnieliśmy sobie rodzime tradycje i najpiękniejsze zakątki Polski. Nigdy zbyt wiele rozmów o kraju, który znamy i kochamy.

Więcej zdjęć z wakacyjnych podróży można zobaczyć na Facebooku --->

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram