Wakacyjne podróże - Azja

21/07/2020

Kolejny tydzień wakacyjnych podróży spędziliśmy podziwiając malownicze zakątki Azji. Swoje egzotyczne podróże zaczęliśmy od kraju kwitnącej wiśni i pysznego sushi - Japonii. Przygotowaliśmy kolorowe kimona i techniką origami  przygotowaliśmy okręty, które przydadzą się w dalszej podróży ;)

 

Prosto z Japonii popłynęliśmy do magicznych Indii. Poznaliśmy nowe zapachy i aromatyczne przyprawy, podziwialiśmy egzotyczna biżuterię oraz kolorowe sari i tatuaże z henny. Najbardziej podobały nam się pięknie ozdobione, majestatyczne słonie. 

 

Wędrując na północ, na granicy z Chinami, trafiliśmy na niewielkie państwo - Nepal. 80% powierzchni tego kraju stanowią wysokie góry Himalaje wraz z najwyższym szczytem świata - Mount Everest. Dużo rozmawialiśmy o wspinaczce i spróbowaliśmy ulepić własne góry. Wszystkie były wyjątkowe i niepowtarzalne ;)

 

Po wspinaczce wysokogórskiej zasłużyliśmy na chwilę relaksu na rajskich plażach Tajlandii. Wypoczynek urozmaiciło nam przygotowywanie i puszczanie kolorowych latawców oraz obchody Święta Światła.

 

Azjatyckie podróżowanie zakończyliśmy na Filipinach. Dowiedzieliśmy się jakie stroje noszą Filipińczycy oraz poznaliśmy kulturę tego, leżącego na ponad 7 000 wysp, kraju. Stworzyliśmy też własną mapę i piękne obrazki oceanicznej fauny.

 

Więcej zdjęć z wakacyjnych podróży można zobaczyć na Facebooku --->

 

 

 

 

 

Please reload

Aktualności / News

03/06/2020

Please reload

Artykuły / Articles
Please reload

Archiwum / Archives
Please reload

Tęczowy Ogród © 2018  Created by eMarketerka

600 442 393

Warszawa, ul. Miłobędzka 14

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.
  • Ikona aplikacji Facebook
  • Ikona aplikacji blogger
  • Ikona aplikacji Instagram